General Mobile Discovery Forum - General Mobile Fans

Orjinalini görmek için tıklayınız: Combo Crew
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Surata atılan bir yumruğun tüm sorunları çözebildiği, her şeyin Mr. Boss'a ait olduğu bir dünya. Şimdi gezegendeki en muhteşem dövüşçülerle savaşmak istiyor. Tutsak kaldığınız bu devasa kulede, onu devirmek için savaşmalısınız. Atari döneminin en iyi kavgacılarından esinlenilen Combo Crew hareketlerinizi bozacak hiçbir sanal tuşun bulunmadığı gerçek bir mücadeledir.
Dokunmatik kontroller sorunsuz, hassas ve öğrenmesi kolay: yumruk / tekme atmak için bir parmakla kaydırma, kontra yapmak için dokunma ve özel kombolar için iki parmakla kaydırma yeterli. Süper kombo göstergeniz dolduğunda, kıyamet vakti geldi demektir - efsanevi kombolarla kötü çocukları yerle bir edebilirsiniz.
Bu aksiyonla dolu dövüş oyununu tek başınıza oynayabilir ya da tüm ekibinizi çağırabilirsiniz! Çevrimiçi arkadaşlarınızı nakavttan kurtarabilir (ya da sizi kurtarmalarını isteyebilir) ve global lider panolarında yüksek puan mücadelesi verebilirsiniz. Arena tarzı bölümlerdeki hızlı yakın dövüşler, Combo Crew oyununda ilerlerken heyecanın hiç azalmamasını sağlıyor. Yüzlerce görev, açılmayı bekleyen özellikler ve sonsuz mod sayesinde oyunu elinizden düşüremeyeceksiniz.

Daha fazla bilgi için Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.

2.68TL değerinde olup discoveryforum.net üyelerine bedavadır.

[Resim: EkranAlnts9769c.png]
[Resim: indir1bfa9b.jpg]
[Resim: indir2ffc9e.jpg]
[Resim: indir35875d.jpg]
[Resim: indir45edc3.jpg]
[Resim: indir7cedc.jpg]

[hide]Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.[/hide]
Talpatalk ile indiremiyorum kardeşim ''içeriği görmek için butona tıklayın'' denmiş lakin tıklamanmıyor

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(10.05.2014 01:02)AskaSurgun Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Talpatalk ile indiremiyorum kardeşim ''içeriği görmek için butona tıklayın'' denmiş lakin tıklamanmıyor

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

o sorun düzeltilecek şimdilik tarayıcıdan indirirsen daha uygun olur
Teşekkürler indirdim oyun güzel 5. Rannd da mola verdim ^_^
(10.05.2014 02:42)AskaSurgun Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Teşekkürler indirdim oyun güzel 5. Rannd da mola verdim ^_^
Hangi ara geldiniz 5e hocam Smile
Referans URL